KONST / Litografier / Färglitografi 10368004
nr 1036 8004
Acke Oldenburg
(1923-2005), Sverige
Färglitografi, Acke Oldenburg (1923-2005), 55 / 100, signerad, motivet: 45x30
Acke Oldenburg, född 1923 i Mora, död 2005, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2016
kl 20:39:46
3/5 15:01:14
Acke Oldenburg
Läs mer om Acke Oldenburg