KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 13846078
nr 1384 6078
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färgkrita, Komposition. Signerad. Motivet: 29x20, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:41:53
500 kr
800 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg