KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 10838150

nr 1083 8150

Stina Håfström

(f. 1915), Sverige

Färgkrita, Stina Håfström (f. 1915), hus och trädgårdar, signerad, 27x18

Stina Håfström, född i Uppsala 1915, svensk målare.

Utrop:

400 kr

måndag 16 januari 2017
kl 18:37:22

Stina Håfström

Läs mer om Stina HÃ¥fström