KONST / Litografier / Färgkrita på litografi 12422079

nr 1242 2079

Anders Österlin

(1926-2011), Sverige

Färgkrita på litografi, Anders Österlin (1926-2011), Sverige. Signerad, daterad 1954, bladets mått: 33x52

Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:40:33

  • Tema
  • 18 mar

Anders Österlin

Läs mer om Anders Österlin