KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14534233

nr 1453 4233

Otto Lindström

(1883-1932), Sverige

Färgkrita, Modell. Signerad, daterad 1926. Bildmått: 33x22, yttermått inklusive ram: 47x35 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 7 mars 2022
kl 18:15:05

Otto Lindström

Läs mer om Otto Lindström