KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12509370

nr 1250 9370

Färgkrita

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, kvinna. Motivet: 33x22

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 april 2019
kl 18:31:01

29/4 17:40:30 1      Vinnande bud