KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14688119
nr 1468 8119
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Färgkrita, "Berzeli Park". Signerad, daterad 1958. Bildmått: 16x21, yttermått inklusive ram: 27x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:19:42
300 kr
400 kr
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers