KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14177620
nr 1417 7620
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Färgkrita, Monogramsignerad AA, 1970, sydl hus. Bildmått: 34x44, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:34:12
6/9 17:15:18
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg