KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 8995452
nr 899 5452
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Färgkrita, Acke Åslund (1881-1958), hästar, signerad, bladets mått: 21x26
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 juni 2014
kl 18:44:41
200 kr
400 kr
300 kr
400 kr
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund