KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15174247
nr 1517 4247
Färgetsningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, 1989. Bildmått: 30x30 ca, yttermått inklusive ram: 65x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:16:30
100 kr
150 kr
200 kr