KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13725183
nr 1372 5183
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 59/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:24:49
14/1 22:58:17
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner