KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13692553

nr 1369 2553

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Triptyk. Signerade, numrerade 58/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 december 2020
kl 18:43:49

14/12 14:06:27 1      Vinnande bud

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner