KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14103248

nr 1410 3248

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 78/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Bildmått: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 19:03:38

8/8 17:54:16 1      Vinnande bud

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner