KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14615008

nr 1461 5008

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 79/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Bildmått: 12x10 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

onsdag 20 april 2022
kl 06:31:31

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner