KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 10134048

nr 1013 4048

Theddy Skog

(1908-1948), Sverige

Färgetsningar, 2 st. Katarinahissen / Katarina kyrka, G Borg / Theddy Skog, signerade, motivet: 22x29 + 34x24

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 januari 2016
kl 19:11:17

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Theddy Skog

Läs mer om Theddy Skog