KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15539352

nr 1553 9352

Färgetsningar

2 st, England, Jaktmotiv, yttermått inklusive ram: 45x60 - 59x86 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

måndag 31 juli 2023
kl 18:32:12