KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13903181
nr 1390 3181
Färgetsningar
3 st, Curt Bjernevi, 190-upplaga. Signerad, daterad -94. Motivet: 47x26, yttermått inklusive ram: 62x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:14:06
100 kr