KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13062007
nr 1306 2007
Annika Svenbro
(f. 1946), Sverige
Färgetsningar, 2 st, Signerade, numrerad 120-upplaga, daterad 1991. Motivet: 50x40 cm
Annika Svenbro, svensk skulptör, målare, tecknare och grafiker född i Landskrona 1946.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:16:31
10/2 18:23:04
Annika Svenbro
Läs mer om Annika Svenbro