KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 12779397
nr 1277 9397
Färgetsningar
3 st, Alexandra Kern, numrerad 1/200. Signerad. Motivet: 25,5x19,5 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:17:11
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)