KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 17537068

nr 1753 7068

Svenerik Jakobsson

(f. 1934), Sverige

Färgetsning, Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 11/50, "Ishavsnatt". Bildmått: 24x17 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm

Svenerik Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1934 i Åre.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 januari 2026
kl 20:47:14

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Svenerik Jakobsson

Läs mer om Svenerik Jakobsson