KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12422015

nr 1242 2015

Färgetsning

Sten Eklund, AP, signerad. Motivet: 12x8,5

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:33:17

4/3 18:07:02 1      1.500 kr
8/3 21:07:43 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar