KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 5795033

nr 579 5033

Färgetsning

Signerad 1989, landskap, 16x23

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 april 2009
kl 19:38:24

22/4 18:19:34 1      Vinnande bud