KONST / Litografier / Färgetsning 3514090
nr 351 4090
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färgetsning , Salvador DalÃ, 63/200
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 7 mars 2005