ART / Etchings etc / Colour etching 12861635
nr 1286 1635
Ruth Goldmann-Grosin
(f. 1941), Sverige
Ruth Goldmann-Grosin (b. 1941), Sweden. "Syrenhäcken". Signerad och numbered EA 2. Subject: 50x69 cm,
COLOUR ETCHING, "Syrenhäcken". Signerad och numrerad EA 2. Motivet: 50x69 cm
Ruth Goldmann-Grosin, Swedish painter, and graphic artist, born 1941.
SEK 100
Monday November 4 2019
at 20:16:54
4/11 12:26:33
Ruth Goldmann-Grosin
Read more about Ruth Goldmann-Grosin