KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12191385
nr 1219 1385
Pierre Marie Brisson
(f. 1955), Frankrike
Färgetsning, Signerad, numrerad 39/75. Motivet: 55x44 cm
Pierre Marie Brisson, fransk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:45:59
24/11 17:15:20
300 kr
26/11 08:56:54
Pierre Marie Brisson
Läs mer om Pierre Marie Brisson