KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13956462
nr 1395 6462
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 42/50, Pingvin. Motivet: 31x24, yttermått inklusive ram: 55x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:25:11
700 kr
800 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander