KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12994366
nr 1299 4366
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, 1975. Signerad, numrerad 4/100, Haskel 130. Oramat löst blad, bladets mått: 21x27,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:29:50
4/1 16:29:38
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander