KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13115084
nr 1311 5084
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Provtryck. Haskel 152. Oramat löst blad. Signerad. Motivet: 24x32cm, bladets mått: 45x56cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2020
kl 19:25:09
25/2 11:04:13
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander