KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13475271
nr 1347 5271
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "La Belle Gabrielle V". Signerad, numrerad 18/30, Haskel 77. Bladets mått: 62,5x77 cm, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:44:19
14/9 19:20:13
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander