KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847021
nr 1284 7021
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Haskel 106. Signerad, numrerad 7/50. Motivet: 98x65 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:40
24/10 12:55:23
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander