KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8639674

nr 863 9674

Färgetsning

oidentifierad konstnär, två kvinnor, 55/350, signerad, motivet: 35x48

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 december 2013
kl 19:48:37

2/12 17:59:05 1      150 kr
2/12 19:43:37 2      Vinnande bud