KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12422048

nr 1242 2048

Färgetsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 35/60. Motivet: 38x49 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:39:59

12/3 20:21:54 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar