ART / Etchings etc / Colour etching 14418387
nr 1441 8387
COLOUR ETCHING
unidentified artist. Signed, numbered 18/50, dated -90, "Älva", unframed. Sheet: 49x37 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 18/50, daterad -90, "Älva", oramat löst blad. Bladets mått: 49x37 cm
300
SEK 100
Monday January 10 2022
at 20:40:48
4/1 14:43:50