KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13878688
nr 1387 8688
Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 89/100. Motivet: 38x49, yttermått inklusive ram: 53x69 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:35:38
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)