KONST / Litografier / Färgetsning 14776229

nr 1477 6229

Färgetsning

+ litografi, 2 st, Andrea Sundberg, Hajar. Signerad, numrerad 1/1, yttermått inklusive ram: 36x43 & 44x54

måndag 4 juli 2022
kl 19:01:28