KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13824542

nr 1382 4542

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsning, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad 20/75, daterad 1987. Motivet: 63x46, yttermått inklusive ram: 81x64 cm

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:10:33

28/2 09:01:35 1      Vinnande bud

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner