KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13862137
nr 1386 2137
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färgetsning, "Svävande kvadrater". Signerad, numrerad 4/50, daterad 1989. Motivet: 29x39, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:35:48
500 kr
600 kr
700 kr
22 mar
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson