KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14545425
nr 1454 5425
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färgetsning, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 25/325, daterad -85. Bildmått: 20x17, yttermått inklusive ram: 42x31 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:32:05
14/3 19:26:42
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis