KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13371015
nr 1337 1015
Johanna Koistinen
(f. 1956), Finland
Färgetsning, Figurkomposition. Signerad, numrerad 1/30, daterad -84. Motivet: 35x25 cm
Johanna Koistinen, finländsk grafiker född 1956 i Esbo, Finland.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:33:05
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Johanna Koistinen
Läs mer om Johanna Koistinen