KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15464108
nr 1546 4108
Färgetsning
hundar, Ducher & Mathieu. Bildmått: 14x43 cm, yttermått inklusive ram: 32x61 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:31:21
2/6 13:28:07
200 kr
5/6 19:53:14