KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13919093

nr 1391 9093

Hans Johnfors

(f. 1941), Sverige

Färgetsning, Hans Johnfors (f. 1941), Sverige. "Bevingas 2". Signerad, numrerad 54/90, daterad 1991. Motivet: ca 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 68x55 cm

Hans Johnfors, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:20

18/4 19:43:33 1      Vinnande bud

Hans Johnfors

Läs mer om Hans Johnfors