KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12422134

nr 1242 2134

Färgetsning

Felix Hatz (1904-1999), "Bubblan". Signerad, daterad 1967, numrerad 6/20. Motivet: 49x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:46:04

  • Tema
  • 18 mar