KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13732044

nr 1373 2044

Ernst Hällgren

(1889-1944), Sverige

Färgetsning, Ernst Hällgren (1889-1944), Sverige. "Rådmansgatan". Signerad. Motivet: 28x24cm

Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:22:53

14/1 21:53:23 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Ernst Hällgren

Läs mer om Ernst Hällgren