KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12667030
nr 1266 7030
Färgetsning
Curman, Flygande eld, 35/260, signerad. Motivet: 25x20 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:03:18
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)