KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15707030
nr 1570 7030
Färgetsning
Anders Österlind. Signerad, numrerad 279/310, Komposition. Bildmått: 27x32 cm, yttermått inklusive ram: 63x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:09:16
11/10 23:13:09