KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgakvatint 13162187
nr 1316 2187
Ã…ke Pallarp
(1933-2013), Sverige
Färgakvatint, "Mötesplats, stjärnhimmel". Signerad, numrerad 18/20, oramat löst blad. Motivet: 12,5x10 cm
Kondition: smärre vikmärke i nedre hörnet
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:15:10
200 kr
Ã…ke Pallarp
Läs mer om Ã…ke Pallarp