KONST / Litografier / Färgakvatint 13051064
nr 1305 1064
Ã…ke Pallarp
(1933-2013), Sverige
Färgakvatint, "Mötesplats, stjärnhimmel". Signerad, numrerad 4/20, oramat löst blad. Motivet: 12,5x10 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:38:59
150 kr
Ã…ke Pallarp
Läs mer om Ã…ke Pallarp