ÖVRIGT / Diverse / Fällkniv 5577541

nr 557 7541

Fällkniv

Sign IPS 1741

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 december 2008
kl 18:07:30