KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 8952154

nr 895 2154

Etsningar

4 st. W F Larsen, byggnader, signerade, 11x14

Utrop:

300 kr

måndag 19 maj 2014
kl 18:55:56