ART / Etchings etc / Etchings 10616185
nr 1061 6185
Bengt Lilja
(f. 1951), Sverige
3 pcs. dry point, Bengt Lilja (b. 1951), signerade och daterade, en oramad,
ETCHINGS, 3 st. torrnål, Bengt Lilja (f. 1951), signerade och daterade, en oramad
Bengt Lilja, born 1951, Swedish draughtsman, painter and graphic artist.
400
SEK 150
Monday October 10 2016
at 20:56:53
8/10 00:16:34
100 kr
10/10 19:48:18
Bengt Lilja
Read more about Bengt Lilja